майстерня солодощів Pastel

    КОРИСНІ ПОРАДИ:

Ексклюзивні торти на замовлення в Херсоні

торти Херсон

pastel.ks@meta.ua

+38 066 8700008

Google+
Facebook
покажчик торти Херсон

Пишіть та читайте відгуки

Оформлення весільного торта

 

Весільний торт - це не просто частина святкового банкету, це особливий «гість» на весіллі, урочистого виходу якого чекають довго і з нетерпінням. Так вже трапляється, що на весіллі не у всіх вистачає сил подужати десерт, тим не менш, милуватися і захоплюватися весільним тортом будуть всі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Будь-яка пара однозначно приділяє вибору торта настільки важливе значення, як і вибору весільного вбрання нареченої або костюма нареченого. Важливим, а, швидше за все, основним фактором є зовнішній вигляд торта і його оформлення. Якщо ви знайомі з роботами обраного вами кулінара, можете віддати перевагу вже готовим варіантам, хіба що можете доповнити торт своїми побажаннями з приводу прикраси. Якщо ж ви хочете замовити торт за власним ескізом або по картинці з Інтернету, врахуйте, що в цьому випадку вам доведеться обумовити  нюанси з кондитером.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Найбільш популярною і, безумовно, помпезною формою весільного торта є багатоярусний витвір кондитерського мистецтва. Весільний торт, що складається з ярусів, безсумнівно, викличе захват гостей, і, більше того, ви можете замовити для кожного ярусу окремий вид торта або начинки та догодити, таким чином різним смакам гостей. Такий торт можна досить незвично прикрасити - спадаючі гілки рослин і квітів, що розташувалися на ярусах, метелики, пурхають з одного ярусу на інший, пара голубів на «вершині» торта і їх маленькі пташенята на нижніх ярусах, солодкі статуетки молодят на верхівці торта і янголята внизу ... В даному випадку фантазії є куди «розгулятися». Якщо ви віддаєте перевагу класиці і вибираєте «одноповерховий» круглий або прямокутний торт, постарайтеся вибрати для нього особливий декор, щоб він був не менш привабливий.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Радимо вам вибирати не просто білий торт, а торт з колірною родзинкою, наприклад, в тон оформленню залу або такий, що поєднується з букетом або сукнею нареченої. Прикраси на торті також повинні бути лаконічні і перегукуватися з основними прикрасами та аксесуарами торжества, а краще всього, якщо вони будуть виконані в одному стилі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розрізаючи перший шматочок торта, не забувайте про весільний аукціон, де молодята можуть «продати» перший шматочок або обміняти його на виконання бажання від будь-якого гостя.

 

 

 

 

 

 

 

 

Найчастіше зовні торт оформляють вершками або кондитерської мастикою. У вершковому оформленні, як правило, використовують прикраси у вигляді намистин з горішків, покритих шоколадною глазур'ю, вафельних квіточок або свіжих ягід і фруктів. Що стосується мастичного оформлення, тут найчастіше виникає питання: «Що ж таке мастика?» - це еластична маса, виготовлена ​​на основі цукрової пудри, схожа на солодкий «пластилін». Саме вона дозволяє створювати різні фігурки, опрацьовуючи дрібні деталі, а також незвичайні квіти.

Вже традиційним стало те, що майбутні молодята просять встановити на торт фігурки нареченого і нареченої, лебедів або янголят. Фігурки можуть бути як їстівні, так і неїстівні (пластикові). Також модною тенденцією останнім часом стало оформлення торта дизайнерським орнаментом у стилі місця проведення весілля. Написи на торт зараз наносять рідше, а от ініціали нареченого і нареченої користуються великою популярністю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як розрахувати вагу весільного торта

 

Зазвичай вага весільного торта розраховується, виходячи з його оформлення. Так, наприклад, при розрахунку торта у вершковому оформленні на одну людину береться 100-150 гр. У мастичного оформленні ця вага складає вже 150-200 гр. на людину, так як мастика сама по собі важче вершків. Якщо ж молодятам не потрібен великий по вазі торт, але вони хочуть щоб він виглядав масштабно і презентабельно, замість їстівних ярусів додаються муляжі. При розрізуванні торта муляжі просто знімаються, а гості залишаються в невіданні про маленький секрет молодят і кондитера.

Багатоярусні торти

Кількість ярусів безпосередньо залежить від ваги торта:

до 5 кг - 1 ярус;

5-6 кг - 2 яруси;

7-8 кг - 3 яруси;

9-10 кг - 4 яруси.

       Коржі з бісквіту в основі - легкий торт, який стане приємним доповнення «ситного» вечора, а не додатковим навантаженням на втомлений шлунок За своєю структурою вони більш щільні і не дають провалюватися верхнім ярусам, які, в свою чергу, можуть бути суфлейний і муссовими. Однак, якщо наречені бажають більш легкі начинки (муссові, суфлейні) і при цьому хочуть багатоярусний торт, вони можуть скористатися етажеркою. Вона може бути як класичною, так і мати якийсь незвичайний, дизайнерський вигляд.

КОРИСНІ ПОРАДИ

• Термін зберігання тортів: оптимальні умови зберігання торта 48-72 год (залежно від рецептури) при температурі + 3 +6 град. Більш тривале зберігання небажано. Медові, суфле і бісквіт бережіть від заморожування, а ось безе заморожувати можна.

• Щоб розділити високий об'ємний торт, треба відрізати від нього пласт товщиною 3-4 см, покласти плазом і нарізати на порції. Будьте обережні - для стійкості дуже високі торти закріплені довгими дерев'яними паличками.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Представляємо вашій увазі діаграми розрізання весільних тортів, а також тортів складної або багатоярусної форми. Вони покликані наочно допомогти в цьому насправді нелегкому процесі. Як правило, верхній ярус весільних тортів не подається гостям, його знімають першим і залишають в незайманому вигляді для нареченого і нареченої. Торт починають різати з другого верхнього ярусу, потім йде черга третього і так далі до самого останнього – нижнього.

Як розрізати круглий торт

 

 

 

 

 

 

Як розрізати квадратний торт

 

 

 

 

 

 

Як розрізати торт у формі серця

 

 

 

 

 

 

Як розрізати овальний торт

 

 

 

 

 

 

Як розрізати торт у формі квітки

 

 

 

 

 

 

Як розрізати шестикутний торт

 

 

 

 

 

Модні тенденції

 

Все частіше молодята замовляють креативні торти за своїм власним ескізом. Скошені під кутом яруси, на одному з яких наречена намагається скинути нареченого, молодята на піраміді з гамбургерів або весільна пара на літаку - всі ці фантазії майбутнього подружжя легко втілити в життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Останнім часом дуже ефектні і популярні фототорти. Для виготовлення фотографії використовується спеціальний харчовий принтер, фотографії друкуються на їстівної рисовому папері і розміщуються як горизонтально, так і вертикально на будь-якому ярусі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І на завершення, тренд, який останнім часом набирає все більшу популярність - торт, розташований на етажерці разом з тістечками. Найчастіше тістечка розміщуються на красивій етажерці, а верхній ярус являє собою невеликий (1-1,5 кг) торт. Щоб не відходити від існуючих традицій його виготовляють для молодят, а так само для продажі першого шматочка. Плюс такого десерту - не треба витрачати час на розрізання торта. Замовляючи такий торт, ви позбавляєте молодят від необхідності розрізати торт на шматки і порівну ділити його серед гостей. Розрахувавши кількість красивих і смачних тістечок на всіх гостей (із запасом), ви запросите всіх на незвичайний, сучасний і практичний десерт. Плюси такого весільного десерту в тому, що його просто транспортувати, а кількість тістечок простіше розрахувати. До того ж, можна замовити тістечка, оформлені в одному стилі, але з різною начинкою і з різного тіста. Тоді кожен гість зможе підшукати те, що йому до смаку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кожна пара хоче зробити акцент на неповторності своїх відносин, на виняткових атрибутах весільної церемонії, та й у цілому на стилі свого весілля. Торт на замовлення - це саме той атрибут, який викликає подив і залишає останній, самий яскравий штрих в пам'яті гостей.

Кілька рекомендацій:

 

• Враховуйте час замовлення: краще замовляти доставку торта за 2-3 години до виносу. Якщо вранці його забудуть поставити в холодильник, торт може зіпсуватися.

• Не економте ні на доставці, ні на інгредієнтах. Краще замовити торт меншої ваги, ніж неякісний і несмачний.

• Вибирайте торт, виходячи з стилістики Вашого весілля. Дизайн в ідеалі повинен перегукуватися з вашою весіллям, адже це найсмачніший акцент.

• Не перестарайтеся з декором: в тренді природність і натуральність, несмачні елементи декору лише зіпсують ваш торт.

• Не варто замовляти торт поки не буде точного списку запрошених гостей.

• Якщо ви хочете здивувати Ваших гостей, подумайте про цікаві альтернативи весільного торту.

У кондитерських обов'язково пропонують доставку торта до місця банкету. Зазвичай вона коштує дуже недешево, і молоді часто воліють заощадити, думаючи, що й самі легко впораються з транспортуванням торта. Це дуже необачна думка. Везти кілька кілограмів повітряного бісквіта з кремом і прикрасами - завдання, яке під силу тільки професіоналові. Заощадивши на доставці, ви можете залишитися зовсім без торта або задовольнятися тим, який довелося купити в поспіху і який абсолютно не відповідає вашим задумам і побажанням.

При виборі весільного торта не варто боятися експериментів і проявів фантазії, адже він повинен стати справжньою кульмінацією святкового заходу. Саме шматочком торта молодята дякують кожному гостю за його присутність на торжестві в такий важливий для них день!

весільний торт
весільний торт
весільний торт
3cef5a7292f8
весільний торт
розрізання весільного торту
весільний торт
весільний торт
svadba_8608
конструкція торта
розрізання торту
розрізання торта
розрізання торта
розрізання торта
розрізання торта
розрізання торта
весільний торт
весільний торт
весільний торт
весільний торт
весільний торт
весільний торт
весільний торт