майстерня солодощів Pastel

    КОРИСНІ ПОРАДИ:

Ексклюзивні торти на замовлення в Херсоні

торти Херсон

pastel.ks@meta.ua

+38 066 8700008

Google+
Facebook
покажчик торти Херсон

Пишіть та читайте відгуки

НОВИНИ/АКЦІЇ

22.11.2015

Інформація про ЕКОбарвники в наших виробах

 

ЕКО барвники які ми використовуємо в наших виробах екологічно чисті, натуральні, які можна безбоязно вживати в їжу. У них немає ГМО, синтетичних добавок, штучних консервантів, та інших шкідливостей, вони не "ідентичні" натуральним, вони і є 100% натуральні. Якщо Ви по-справжньому піклуєтесь про здоров'я своє і своїх близьких, якщо Ви дотримуєтеся здорового способу життя і вчіть своїм прикладом своїх дітей, якщо Ви хочете харчуватися смачно, яскраво, але в той же час натурально - то наші вироби з натуральних інгредієнтів з ЕКОфарбниками - це те, що Ви так довго шукали!

 

Барвник натуральний харчовий Екстракт Синіх ягід WSS-P (синій)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Природний натуральний барвник синій - це порошок, вироблений з природних штамів овочів та їстівних плодів з подальшою стабілізацією.

 

Барвник натуральний харчовий водорозчинний CA-45,000C-WS Карамель (коричневий)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виключно натуральний барвник водорозчинна Карамель СА-45, який отримують із звичайного цукру і цукровмісних продуктів шляхом його підігріву і "прояви кольору" в розчині кухонної солі. Карамельний Колер - це один з найбільш вживаних в харчовій промисловості барвників, як для напоїв, так і для твердого сировини. Інтенсивність кольору залежить від концентрації продукту, можна отримати колір від легкого тілесного до коричнево-карамельного.

Барвник повністю відповідає специфікації ідентичності та чистоти, виданої JECFA, повністю відповідає директиві ЄЕС №Е150с

 

Барвник натуральний харчовий Аннато водорозчинний A-320-WS (помаранчевий)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виключно натуральний барвник водорозчинний аннато A-320-WS, який отримують з насіння рослини Аннато (Bixa orellana). В основному цей вид дерев росте в центральній і південній Америці. Цілющі властивості Аннато (а саме здатність загоїти рану, вилікувати діарею, позбавити від астми)  використовуються і донині індіанцями. Науково доведені гіпотоничні і антиспазмогенні властивості барвника аннато.

Основна фарбуючи речовина - пігмент норбіксин - отримують методом лужного гідролізу. Термостабільний при температурах не вище 100 ° C, але швидко руйнується при температурі вище 125° C. Але в той же час в продуктах, де норбіксин зв'язується з білками і крохмалями, цей пігмент виключно стабільний до дії світла і температури.

Країна виробництва: Данія

Виробник: Christian Hansen

 

Барвник натуральний харчовий Аннато жиророзчинний A-190-OS (помаранчевий)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виключно натуральний барвник жиророзчинний A-190-OS, який отримують з насіння рослини Аннато (Bixa orellana). В основному цей вид дерев росте в центральній і південній Америці. Цілющі властивості Аннато (а саме здатність загоїти рану, вилікувати діарею, позбавити від астми) використовуються і донині індіанцями. Науково доведені гіпотоничні і антиспазмогенні властивості барвника аннато.

Виробляють методом кип'ятіння подрібненого насіння в натуральній соняшниковій олії, отримуючи основну фарбуючи речовину жиророзчинного барвника - біксин.

Барвник повністю відповідає специфікації ідентичності та чистоти, виданої JECFA, повністю відповідає директиві ЄЕС 178 \ 2002 \ ЄС.

Країна виробництва: Данія

Виробник: Christian Hansen

 

Барвник натуральний харчовий Бета-каротин жиророзчинний BC 3000 OS (жовтий)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хто не знає про користь Бета каротину ... Напевно, і немає таких споживачів. Пропонуємо вашій увазі абсолютно натуральний харчовий барвник, вироблений на основі пігменту Бета-каротин. Барвник одночасно є джерелом провітаміну А, антиоксидантом, чудовим захисником від дії ультрафіолетового і радіоактивного випромінювання, а також профілактичним засобом проти онкологічних і серцево-судинних захворювань.  Формула даного барвника - жиророзчинна, пігмент розчинений в натуральному соняшниковій олії, концентрація - 30%

Барвник повністю відповідає специфікації ідентичності та чистоти, виданої JECFA, повністю відповідає директиві ЄЕС 95 \ 45 \ ЄС.

Країна виробництва: Данія

Виробник: Christian Hansen

 

Барвник натуральний харчовий Бета-каротин водорозчинний BC-140-WSS (жовтий)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хто не знає про користь Бета каротину ... Напевно, і немає таких споживачів. Пропонуємо вашій увазі абсолютно натуральний харчовий барвник, вироблений на основі пігменту Бета-каротин. Барвник одночасно є джерелом провітаміну А, антиоксидантом, чудовим захисником від дії ультрафіолетового і радіоактивного випромінювання, а також профілактичним засобом проти онкологічних і серцево-судинних захворювань. Барвник бета-каротин за природою жиророзчинний пігмент. Для отримання водорозчинного барвника він сполучений з цукром, ефірами лимонної кислоти і дистильованою водою.

Барвник повністю відповідає специфікації ідентичності та чистоти, виданої JECFA, повністю відповідає доректіве ЄЕС 95 \ 45 \ ЄС.

Країна виробництва: Данія

Виробник: Christian Hansen

 

Барвник натуральний харчовий Антоцианін водорозчинний AC 3 WS (фіолетовий)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виключно натуральний барвник антоцианін АС 3 WS, який отримують з виноградної шкірки. Застосовується в харчовій промисловості, як для напоїв, так і для твердої сировини з низьким вмістом РН. Інтенсивність кольору залежить від концентрації продукту, а також від його кислотності, можна отримати колір від пурпурно-червоного або фіолетового при значеннях РН нижче 4,5 до блакитно-червоного або чисто блакитного при більш високих значеннях РН.

Барвник повністю відповідає специфікації ідентичності та чистоти, виданої JECFA, повністю відповідає директиві ЄЕС №Е163

Країна виробництва: Данія

Виробник: Christian Hansen

 

Барвник натуральний харчовий Хлорофілін жиророзчинний 1350 OS (зелений)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виключно натуральний барвник Хлорофілін, який отримують з кропиви і шпинату. Застосовується в харчовій промисловості, як для напоїв, так і для твердої сировини з низьким вмістом РН. Інтенсивність кольору залежить від концентрації продукту, а також від його кислотності.

Барвник повністю відповідає специфікації ідентичності та чистоти, виданої JECFA, повністю відповідає директиві ЄЕС №Е141

Країна виробництва: Данія

Виробник: Christian Hansen

 

Барвник натуральний харчовий Кармін жиророзчинний CC-OSS-102 (червоний)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кармін - один з найцікавіших натуральних барвників, що використовуються в харчовій промисловості. Історія повідомляє, що в давні часи в Америці і Перу кармін коштував дорожче золота, в Європі ж історія барвника Кошеніль взяла свій початок в 1518 році, але до 90х років двадцятого сторіччя його не використали в якості харчового барвника. І тільки в дев'яностих минулого століття заповзятливі бізнесмени спробували використовувати даний барвник для фарбування їжі. Треба сказати, експеримент був цілком успішним і в даний час кармін займає одну з лідируючих позицій у загальному обсязі натуральних харчових барвників, вироблених у світі.

Кармін - це витяжка (кармінова кислота) з яєць і тіл комах Кошенилі (щитівка). У жиророзчинних барвнику (для харчових продуктів з високим вмістом жиру) кармінова кислота суспендована в соняшниковій олії.

Барвник повністю відповідає специфікації ідентичності та чистоти, виданої JECFA, повністю відповідає директиві ЄЕС №120.

 

Барвник натуральний харчовий Кармін водорозчинний CC-500-WS (червоний)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кармін - один з найцікавіших натуральних барвників, що використовуються в харчовій промисловості. Історія повідомляє, що в давні часи в Америці і Перу кармін коштував дорожче золота, в Європі ж історія барвника Кошеніль взяла свій початок в 1518 році, але до 90х років двадцятого сторіччя його не використали в якості харчового барвника. І тільки в дев'яностих минулого століття заповзятливі бізнесмени спробували використовувати даний барвник для фарбування їжі.  Треба сказати, експеримент був цілком успішним і в даний час кармін займає одну з лідируючих позицій у загальному обсязі натуральних харчових барвників, вироблених у світі.

Кармін - це витяжка (кармінова кислота) з яєць і тіл комах Кошенилі (щитівка). Шляхом хімічних реакцій і зв'язування кислоти кармінової з гідроксидом натрію і лимонною кислотою отримують водорозчинний кармін.

Барвник повністю відповідає специфікації ідентичності та чистоти, виданої JECFA, повністю відповідає директиві ЄЕС №120.

Країна виробництва: Данія

Виробник: Christian Hansen

 

Барвник натуральний харчовий водорозчинний CV-WSS Чорне вугілля

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Натуральний харчовий барвник Чорний Вугілля - це в'язка рідина чорного кольору, яка отримана з вугілля рослинного походження (продукт згоряння шкаралупи кокосового горіха). Залежно від концентрації барвника у вихідному матеріалі можна домогтися кольору продукту різних відтінків - від сіруватого до насиченого чорного. Барвник чорний натуральний дуже універсальний і невимогливий до вихідної сировини: він світло- тепло- та кислотривкий, що не мігрує з продукту.

 

 

 

 

Барвник натуральний харчовий Бета-каротин жиророзчинний BC 3000 OS (жовтий)
Барвник натуральний харчовий Антоцианін водорозчинний AC 3 WS (фіолетовий)
Барвник натуральний харчовий Кармін жиророзчинний CC-OSS-102 (червоний)

МИ ВІДКРИЛИСЯ!

22.11.2015

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Усі екобарвники, як показує практика, можуть дати забарвлення тільки пастельного кольору, тобто не яскравого. Якщо Ви хочете тортик з яскравим оформленням, то тоді ми використовуємо високоякісні харчові барвники.