майстерня солодощів Pastel

    КОРИСНІ ПОРАДИ:

Ексклюзивні торти на замовлення в Херсоні

торти Херсон

pastel.ks@meta.ua

+38 066 8700008

Google+
Facebook
покажчик торти Херсон

Пишіть та читайте відгуки


Пропонуємо вигідний і оригінальний подарунок - міні-тортик!


Далеко не всі торти на замовлення в Херсоні робляться вагою 1 кг. Ми ж вважаємо це прийнятним тому, що наш клієнт за невелику суму може оцінити всі переваги нашого натурального тортика і ексклюзивного декору, а також зробити приємний сюрприз для друзів і рідних! І, можливо, в подальшому звернеться за більш габаритним святковим шедевром! ;)


Вибираємо і замовляємо! Звичайно, можливі індивідуальні зміни в дизайні торта за Вашим бажанням!

 


Діаметр тортика 12 см висота 11-12 см, вага 1 кг, всередині начинка на вибір: «Рафаелло», «Мокко», «Йогуртова з фруктами», торт покритий і прикрашений цукровою мастикою (для горщиків - верх з крихтами темного шоколаду).
ВАРТІСТЬ ВСЬОГО 160 ГРН ЗА ТОРТИК !!! БЕЗКОШТОВНА СВЯТКОВА ПІДКЛАДКА, А ТАКОЖ УПАКУВАННЯ В ПРОЗОРИЙ ОБГОРТКОВИЙ ПАПІР! Замовлення приймаємо мінімум за 3 дні.

Що подарувати коханій жінці, милій мамі, рідній бабусі, шановній колезі, кращій подрузі, дорогій сестрі, чарівній донечці, приємній сусідці, симпатичній незнайомці? :) Це питання мучить не тільки чоловіків, а й самих жінок))

 

 

Існує думка, що чоловіки не люблять ніяких солодощів, і різні торти і тістечка це тільки для жінок. Але це всього лише міф, або чиїсь вигадки, тому, насправді, важко зустріти хлопця або вже дорослого чоловіка, який би відмовився від смачного десерту. Також, якщо Ви не можете вибрати, що подарувати коханому, другу або просто колезі по роботі, то торт це універсальний подарунок, який порадує будь-кого.
 

 

 

Які торти люблять діти? В першу чергу гарні, яскраві, барвисті і (верх задоволення) з улюбленими мультяшними персонажами, іграшками, кумирами. Торти з тваринами люблять практично всі діти, з котиками і собачками, з конячками і левенятами, з зайцями і білками, з тиграми і пандами ...

Ідеальний бютжетний варіант солодощів для дитячого свята - це капкейкі! 25 - 30 грн за 1 шт мінімальне замовлення 6 шт, начинки дивимося в пункті меню Солодощі.
 

Міні - тортики на замовлення в Херсоні
Міні - тортики на замовлення в Херсоні
Міні - тортики на замовлення в Херсоні
Міні - тортики на замовлення Херсон
Міні - тортики на замовлення в Херсоні
Дитячі капкейки на замовлення в Херсоні
Дитячі капкейки на замовлення в Херсоні