майстерня солодощів Pastel

    КОРИСНІ ПОРАДИ:

Ексклюзивні торти на замовлення в Херсоні

торти Херсон

pastel.ks@meta.ua

+38 066 8700008

Google+
Facebook
покажчик торти Херсон

Пишіть та читайте відгуки

Головні тренди у весільних тортах

 

Весільний торт - безсумнівно, «цвях» вечора! А значить він повинен володіти не тільки приголомшливими смаковими якостями, але і мати ідеальний зовнішній вигляд, а головне - бути фінальним акордом всієї весільної стилістики. Благо кондитерські крокують у ногу з часом і готові робити торти за індивідуальним дизайном. А якому віддати перевагу - ви легко зможете вибрати, дізнавшись сьогодні про найцікавіші тренди в весільному кондитерському мистецтві.

 

ОМБРЕ

Ефект переходу кольору зі світлого в темніший. Вкрай популярний у всіх сферах весільного декору, і весільні торти - не виняток. Пастельна кольорова гамма підкреслить романтичний характер такого торта. Це декораторське рішення поки вельми нове для наших весіль, тому будьте впевнені, що ваш торт буде єдиним і неповторним.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОФОРМЛЕННЯ ЖИВИМИ КВІТАМИ

Що може бути красивіше і вишуканіше, ніж живі квіти? Дизайн такого торта повинен бути простий і лаконічний, квіти візьмуть всю увагу на себе. Виберіть один з варіантів додавання квіткових акцентів: верхівка торта, квіткові гірлянди між ярусами або декілька асиметричних композицій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НАТУРАЛЬНІСТЬ

Тенденція до натуральності в декорі добралася і до тортів. Прості лаконічні дизайни з гіркою ягід і фруктів між ярусами, відкриті коржі з кремом, нарочито нерівні мазки вершкового крему. Живі багатоярусні торти створюють домашню і душевну атмосферу на святі. А ще вони неймовірно смачні, бо складаються з свіжих і нешкідливих інгредієнтів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РЮШІ

Це так жіночно і ніжно, а в поєднанні з популярними пастельними відтінками просто ідеально для такого приводу, як весілля. Але разом з тим всі очікують побачити плавні оборки, де завгодно - у весільній сукні, на туфлях нареченої, в декорі залу, але ніяк не на весільному торті. Так що можете бути впевнені, що милий тортик в рюшечках змусить усіх гостей скрикнути від розчулення!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОРНАМЕНТИ

Всілякі патерни все ще тримаються в топі найбільш цікавих лейтмотивів для весіль, і це не може не відбитися на кондитерській справі. Зигзаги, горошок, ромби, дамаски, смужки, а також їх поєднання можуть стати прекрасною основою для декору торта, а кілька сукулентів - завершать загальну лаконічну композицію.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МЕТАЛІК

Золото, срібло і бронза виглядають дуже благородно і елегантно в декорі торта. Це може бути вишуканий матовий крем або виблискуючі акценти у вигляді візерунків, блискучих декоративних елементів або оперізуючи кожен ярус гірлянди.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВЕСЕЛКА ВСЕРЕДИНІ

З виду такий тортик може бути просто симпатичним і нічим не примітним, але відрізавши перший шматок, ви побачите, що гості здивуються і будуть сперечатися за право виграти його. Різнобарвні коржі будуть ефектним сюрпризом на вашому святі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АЛЬТЕРНАТИВИ ТОРТУ

Порційні капкейкі, торт з макарун, кейк-попси (бісквіти на паличках) не тільки оригінальний, але ще й украй зручний спосіб подачі торта завдяки індивідуальній упаковці. Їсти такі тістечка набагато простіше і комфортніше. А якщо зібрати з них гору, то вийде справжнісінький незвичайний весільний торт.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

Тренд, який останнім часом набирає все більшу популярність - торт, розташований на етажерці разом з тістечками. Найчастіше тістечка розміщуються на красивій етажерці, а верхній ярус являє собою невеликий (1-1,5 кг) торт. Щоб не відходити від існуючих традицій його виготовляють для молодят, а саме для продажі першого шматочка. Плюс такого десерту - не треба витрачати час на розрізання торта.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Останнім часом дуже ефектні і популярні фото торти. Для виготовлення фотографії використовується спеціальний харчовий принтер, фотографії друкуються на їстівному рисовому папері і розміщуються, як горизонтально, так і вертикально на будь-якому ярусі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Все частіше молодята замовляють креативні торти за своїм власним ескізом. Скошені під кутом яруси, на одному з яких наречена намагається скинути нареченого, молодята на піраміді з гамбургерів або весільна пара на літаку - всі ці фантазії майбутнього подружжя легко втілити в життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дуже часто майбутні молодята просять встановити на торт фігурки нареченого і нареченої, лебедів або янголят. Фігурки можуть бути як їстівні, так і неїстівні (пластикові). Також модною тенденцією останнім часом стало оформлення торта дизайнерським орнаментом у стилі місця проведення весілля. Написи на торт зараз наносять рідше, а от ініціали нареченого і нареченої користуються великою популярністю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Останній тренд - весільний торт, який кольором і деякими елементами перегукується із сукнею нареченої. Виглядає дуже цікаво!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

svadebnyye-torty-v-stile-ombre-8
ruffled-turqoise-ombre-wedding-cake-aquatiffany-blue-wedding-palette-pinterest
4
dmue5nngykq
вибираємо-весільний-торт
arj63rqt_6q
embrace-1406574699_huge
irkkhwn2wi
berry-1398890842_huge
94d9c67b15e1e5a53e790aa7f6c3eee2
wsztrddklwa
x_17bf405a
1435324361976
f0910f9ffea285
img_4645
537cebaa88771eafc9d9a9b5dbbd151f
svadba_8581
svadba_8728
торт_радуга_внутри
1767f73e
p1xhug_ornu
15aabc
svadba_8809
svadba_8629
oliver_262
654_10
svadebnyj-tort-svadba-iz-saus-parka-456
ae16f553c68439d509c6f40e1a741d62
311
svadba_8582
svadba_8593
svadba_8608
tort-plate-4
wpid-vpn3nidsuma
043